Mesajlı Çikolatalar

Mesajlı çikolatalar ile aşkını, sevgini, iyi dileklerini iletirken damakları tatlandırmak ister misin? Kim istemez ki? Şık paketleri, kişiselleştirilebilen mesajları ve leziz tatları ile sevdiklerinin yüzünü güldürecek harf çikolata çeşitleri seninle. Bitter ve sütlü çikolataların büyüleyici yoğunluğu şık mesajlı çikolata kutularında seni bekliyor. Nin Chocolate'ın özenle tasarlanan büyük veya küçük kutularında dilenen mesajlara rahatlıkla yer veriliyor. Kare şeklindeki gerçek çikolatalar, özel kalıplarda hazırlanarak harf haline geliyor. Harfler yan yana dizilerek hem dilediğin mesajı iletiyor hem de çikolata tadıyla gönülleri fethediyor.

 

Pastalara yazılan notların yerini günümüzde harfli çikolata kutusu alıyor. Böylelikle doğum günü, yeni iş, sevgililer günü gibi özel günlerde pratikliği sayesine kolaylıkla yenebilen harfli çikolata hediye ediliyor. Sütlü veya bitter çikolata hamurundan yapılan harf yazılı çikolata ürünleri, taze taze hazırlanarak paketleniyor.

 

Çikolatalı Harfler Özel Günler İçin Seçiliyor

 

Sana özel mesajlar, en lezzetli çikolatalarla taşınıyor. Sohbetlerini tatlandıracak çikolatalar sayesinde yapılan hatalar bile sonunda tatlıya bağlanıyor. Mesajlı özür dilerim çikolatası lezzetli ve sevimli bir özürle küskünlüklere deva oluyor. İster mesajlı özür dilerim çikolatası ile sevdiğinin gönlünü al istersen sevgiliye mesajlı çikolata göndererek aşkını ilan et... Kişiye özel mesajlı çikolata kutularına dilediğin mesajı yazdırabilirsin. Dilersen sevdiklerinin ismini, arandaki özel hitapları çikolata ile yazdır, dilersen de sadece mesajını ilet. Çikolatalardaki mesaja karar verebilir, sana özel notlar oluşturabilirsin. Tatlı dilinle aranda mesafeler bile olsa sevdiklerinin yüzünü güldürebilirsin.

 

Esprili bir not, özel bir deyiş, sevgi dolu çikolatalar ile sevdiklerinin kapısını çalıyor. Mutluluğu, aşkı, sevgili çikolatalardan daha iyi hangi hediye anlatabilir ki? Yeni işin ilk gününde leziz çikolatalarla enerji dolmak, aşkın heyecanıyla kıpır kıpır ruhunu tatlı çikolatalarla doyurmak herkesin hayali. Hayalleri gerçek kılmak ise mesajlı çikolataların görevi. Tek lokmalık özel çikolatalar atıştırma için de birebir. Yorgun, yoğun hissettiği her an sevdiğine mutluluk kaynağı olacak çikolatalar armağan edebilir, kahve keyfine eşlik edebilirsin.

 

Mesajlı Çikolata ve Harfli Çikolata Fiyatları

 

Harfli çikolata fiyatları kutuların büyüklüğüne göre farklılaşıyor. Büyük paketlerdeki harfli çikolata fiyatları, küçüklerden daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Paketlerin gramajına, fotoğraflarına bakara seçimini yapabilirsin. Harfli çikolata siparişi verirken yazacağın mesajın uzunluğuna göre dilediğin paketi seçmen mümkün. Sütlü veya bitter çikolata alternatiflerinden, farklı büyüklük ve desendeki kutulardan dilediğini sepete atarak Nin Chocolate güvencesi ile hemen sipariş oluşturabilirsin. Mesajlı çikolata siparişi için sen de vakit kaybetme, içinden geçenleri tatlı çikolatalarla anlat.

Devamını Oku >