Kremasını göstermekten çekinmeyen Always Fındıklı, gerçek kakaodan üretilen yüzde yüz spesiyal çikolata lezzeti.

ADET
50,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
Kremasını göstermekten çekinmeyen Always Fıstıklı, gerçek kakaodan üretilen yüzde yüz spesiyal çikolata lezzeti.
ADET
50,00TL KDV Dahil
Kremasını göstermekten çekinmeyen Always Hindistan Cevizli, gerçek kakaodan üretilen yüzde yüz spesiyal çikolata lezzeti.
ADET
50,00TL KDV Dahil
Kremasını göstermekten çekinmeyen Always Bademli, gerçek kakaodan üretilen yüzde yüz spesiyal çikolata lezzeti.
ADET
50,00TL KDV Dahil

Adının iddiasını lezzetine taşıyan Spesiyal seçimi.

ADET
80,40TL KDV Dahil

Adının iddiasını lezzetine taşıyan Spesiyal seçimi.

ADET
80,40TL KDV Dahil
ADET
150,00TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim

Aradığın tüm lezzetler özel kadife kutuda.

ADET
168,00TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim

Ofislerin, Çay ve Kahve Ocakların, Şenlikli bayramların, coşkulu kutlamaların veya sakin bir sohbetin en tatlı şahidi NiN Napoliten Sargılı Çikolata

ADET
52,00TL KDV Dahil
62,00TL KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün

Sevdiğine verdiğin değer, çikolataya verdiğin özen, lezzete verdiğin kalite… Hepsi tek kutuda.

ADET
108,00TL KDV Dahil
135,00TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim

Muz kremasını göstermekten çekinmeyen, gerçek kakaodan üretilen yüzde yüz spesiyal çikolata lezzeti.

ADET
84,00TL KDV Dahil

Portakal ve çikolatanın uyumu vazgeçilmeziniz olacak.

ADET
84,00TL KDV Dahil

Portakal ve çikolatanın uyumu vazgeçilmeziniz olacak.

ADET
84,00TL KDV Dahil
ADET
102,00TL KDV Dahil
120,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
1
Spesiyal Çikolatalar

EŞSİZ GÖRÜNTÜSÜ VE TADI İLE LEZZETLİ BİR HEDİYE: ÇİKOLATA KUTUSU

Hediye vermek ve almak hayatımızın çok önemli bir parçası olduğundan hayatımızdaki çikolata hediye çeşitlerinin de önemli olmasını isteriz. Sevgiliye bir buket çiçek ile bir paket çikolata kutusu hediye edildiğinde yüzündeki tatlı gülümseme ve minnet duygusu herkesi mutlu eder. Özel anların anlamlı tadı olan hediye çikolata kutusu , karşılığında bir şey beklemeden isteyerek verilmelidir.  Hediye gönülden kopar ve karşıdaki insana ona verdiğimiz değeri göstermenin benzersiz bir yoludur.

Son dönemde doğum hediyesi olarak da sıkça gönderilen hediye çikolata kutusu, evlilik yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde partnere alınabilecek ve hatta anneler gününde annelere bile hediye edilebilecek tatlı bir mola için en güzel seçenektir. Üzerine ufak bir not kondurarak hediye verilecek kişinin mutluluğuna mutluluk katılabilir. 

Çikolata kutusu hediye etmek, insan davranışları, psikologlar ve pazarlamacılar ile uzun süredir tartışılan bir konudur. Çikolata hediye kutusu açıldığında etrafı saran çikolata kokusu insanda mutluluk hormonu olan endorfin salgılanmasını sağlar. Bu da insanda istemsizce yapılan gülümseme ve mutluluk olarak kendini gösterir. 

Hediye Çikolata Kutusu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Aileler hayatta sahip olunabilecek, çocuklarını her zaman sevebilecek ve ne olursa olsun yanında olduğu bilinen insanlardır ve çocuklarının özel günleri onları mutlu etmek adına hediye olarak gönderilebilecek hediye çikolata kutusu, büyük küçük fark etmeksizin herkes için güzel bir hediye seçimi olacaktır.

Hediye çikolata kutusu seçerken dikkat edilmesi gereken 2 durum vardır. 

  • Kutunun şıklığı 
  • Çikolatanın taze ve kaliteli olması. 

Hediye çikolata kutusu seçmeden önce içine ne tür ve hangi tatlarda çikolata konulması gerektiğini düşünmek ve karar vermek gerekir. Çünkü seçilecek çikolata türüne ve boyutuna göre hediye kutusu da belirlemek gerekir. Kutu çok büyük gelirse içi çok boş duracak ve şık görüntü elde edilmeyecektir. 

Çikolata cinsini seçmek tamamen alıcı kişinin zevkine bağlıdır. Hediye çikolata kutusu içerisinde yer alan çok çeşit çikolatalar vardır. Bunlardan bazıları; Sütlü, bitter, beyaz çikolata, antep fıstıklı trüf çikolatalardır. 

Hediye çikolata kişiye özel ya da pek çok standart tasarımlardan oluşabilir. Yüzlerce kutu içerisinden en şık, en farklı ve sizin temsil edecek olan alınır. Özellikle geleneksel bayram ziyaretlerinde standart model hediye çikolata kutusu tercih edilir. Çünkü bayramlık çikolatalarda kutusundan ziyade içerisinde bulunan çeşitli çikolataların lezzeti ön plandadır. 

Hediye Çikolata Kutularındaki Eşsiz Lezzetin En Eski Hikayesi 

Bir tür meyve olarak geçen çikolata, hediye çikolata kutusu haline gelmeden önce pek çok aşamadan geçiyor. Öğütme, karıştırma, inceltme, konçlama, tavlama, paketleme ve dolum endüstriyel hediye çikolata kutusu yapım aşamalarından bazılarıdır.  Etli, olgun meyvelerin içinden çıkarılan çekirdekler birkaç gün mayalandırılır. Daha sonra güneşte kurutulan çekirdekler fabrikada işlenmeye hazır hale gelir. Fabrikada temizlenen kakao çekirdekleri kavrulur ve öğütülür. Elde edilen macun ise eşsiz lezzetteki hediye çikolata kutusu içinde bulunan çikolata yapımında kullanılır. 

Sevgiliye Çikolata Kutusu Hazırlarken Neler Yapılabilir?

Sevgiliye hazırlanmak istenen hediye çikolata kutusu için öncelikle şık ve koyulmak istenenleri alabilecek büyüklükte bir kutu almak gerekir. Kutu içerisine alınmış olan hediye ve kutuyu kapağına kadar dolduracak şekilde yerleştirilmiş renk renk, çeşit çeşit çikolatalar ile hazırlanabilecek çikolata kutusu hediye edilebilir. 

Bu tarz sürprizler yapmayı seviyor fakat hazırlamak için vaktim yok diyorsanız, Nin Çikolata hediye çikolata kutularından dilediğinizi seçebilir, taze ve nefis çikolatalar ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Çikolataya kim hayır diyebilir ki? Sizin için düşünülmüş ve hazırlanmış mutluluk dolu Nin Çikolata ile çikolata kutusu hediye etmek bir tık uzağınızda…