• Temmuz 01, 2022 Çikolata

  Bayram çikolatası, bayram ziyaretlerinde hediye edilen ve ikramda bulunulan çikolatalardır. Genel olarak yaprak şeklindeki çikolatalardan seçimleri yapılan bayram çikolatası, bayramların en gözde tatlılarından biridir ve olmazsa olmazdır. Gelen misafirlere, çocuklara ikram edilen çikolatalar, damaklarda oluşturdukları enfes tat ile herkesçe sevilmektedir. Çikolata çeşitleri arasında ayrı bir kategori olarak sunulan bayram çikolatası, yalnızca bayramlarda değil evde tatlı niyetine de bulundurulan lezzetlerden biridir. Hafif bir atıştırmalık olarak da tüketilebilen çikolatalar, salgıladıkları mutluluk hormonu ile de ne kadar değerli olduklarını göstermektedir. Gereğinden fazla tüketimi elbette tavsiye edilmeyen çikolata günde bir adet tüketildiğinde yararlarını da gösteren bir yiyecektir.

  BAYRAM ÇİKOLATASI
 • Haziran 30, 2022 Çikolata

  Tüm özel anların vazgeçilmezi haline gelen tablet çikolata farklı alternatifleri ile çikolata yeme zevkini en üst sınırlara ulaştırmaktadır. Tablet çikolatalar kişiler için vazgeçilmez bir seçenek meydana getirmekte ve her hala eşlik edebilecek kişiler için vazgeçilmez olmaya devam etmektedir. Kişilerin tercihe uygun olacak şekilde kişiye özel tablet çikolata Özel olarak hazırlanmakta ve kişiye kendini çok daha değerli hissettirme yönünde etkili olmaktadır. Çikolata çeşitleri içerisinde tüm kişilerin vazgeçilmezi haline gelen kakao yağ muz kuruyemiş gibi farklı Seçenekler bir araya gelmekte ve kalitesi ile tüm kişileri etkisi altına almaya devam etmektedir. Tüm çikolatalar için satışa sunulan ürünler hakkında her türlü bilgiye sahip olmak ve doğal olarak hazırlanan ürünler sayesinde kişilerin güvenle tüketimine olanak sağlamak her zaman mümkün olmaktadır.

  TABLET ÇİKOLATA
 • Haziran 29, 2022

  Napoliten çikolata, küçük kareler halinde üretilen ve bir kutu içerisinde satılan çikolata çeşitlerinden biridir. Çikolata çeşitleri arasında uzun yıllardır üretilen çikolatalardan biri olarak napoliten çikolata, hediye çikolata kutuları arasında da sıklıkla tercih edilir. Napoliten çikolatalar, nişan, söz, erkek çocuk doğumu, kız çocuk doğumu ve bayram gibi birçok özel günde hediyelik olarak alınan çikolatalardır.


   

  NAPOLİTEN ÇİKOLATA
 • Haziran 28, 2022 Çikolata

  Çikolata kaplı draje dış katmanından başlayıp tüm aşamaları ile oldukça özel bir lezzetin damaklara yer etmesine yardımcı olmaktadır. Draje en özel aromaları ile hazırlanarak özel bir lezzet sunmakta ve hem estetik görünümü hem de lezzet sunan aroması İle herkes için vazgeçilmez alternatifler arasında yer almaktadır. Draje çeşitleri içerisinde renkli, kahveli, fındıklı, badem seçenekleri ile tüm kişilerin beklentilerini karşılayacak seçenekler bir araya gelmektedir. Çikolata draje mutluluğunu en iyi şekilde yaşamak isteyen tüm kişilere için em özel aromaları bir araya gelerek herkesin zevkine uygun seçenekler oluşturulmaktadır.

  ÇİKOLATA KAPLI DRAJE
 • Haziran 27, 2022 Çikolata

  Baton çikolata, eşsiz şekerlemelerden biri olarak uzun yıllardır sevilen ve tüketilen bir çikolata olmayı başarmıştır. Uzun yıllardır üretilen çikolata çeşitlerinden biri olan baton çikolata, yediden yetmişe sevilen şekerlemelerden biridir. Özellikle bizlere bayramları hatırlatan baton çikolata çeşitleri, bayramlarda hediye edilen ya da misafirlere ikram edilen çikolatalar arasında en bilindik olanıdır.

  BATON ÇİKOLATA
 • Haziran 24, 2022 Çikolata

  Madlen çikolata çeşitleri, özel gün denilince akla gelen ilk ikramlıklardır. Eşsiz tadı ve şık görüntüsüyle en özel anlarınıza laik bu tatlar sizler için özenle hazırlanır. Aynı zaman da sunumların vazgeçilmez çikolatası olan madlen çikolata çeşitleri içinden her damak zevkine uygun bir çikolata bulmak mümkün. Madlen çikolata kategorisi içeriği farklı dolgu malzemeli ya da sade olarak çeşitlendirilmiştir. Lezzetin ve görselin ön planda tutulduğu bu çikolatalar usta eller tarafından hazırlanır.

  MADLEN ÇİKOLATA
 • Haziran 22, 2022 Çikolata

  El yapımı çikolata çeşitleri, adından da anlaşıldığı üzere bin bir emek ve özenle hazırlanmış çikolataları kapsar. En özel anlar için çok özel yöntemlerle ve usta eller tarafından hazırlanır. Daha kişisel ve özgün tasarımlarla hazırlık yapmak isteyenler el yapımı çikolata seçenekleri ile özel anları unutulmaz kılabilirler. Çikolata çeşitleri, lezzeti ve şık tasarımlarıyla herkes tarafından çok sevilir. Özenle hazırlanmış renkli ve gösterişli ambalajlarla göze hitap eder. Bunun yanı sıra, farklı dolgu malzemeleriyle hazırlanarak damaklarda eşsiz bir tat bırakır. El yapımı çikolata kategorisin en gözde ürünü spesiyal çikolatalar, fındık ve Antep fıstığı dolgu seçenekleri ile eşsiz bir lezzet sunar. 

  EL YAPIMI ÇİKOLATA
 • Haziran 21, 2022 Çikolata

  Draje yiyecek sektöründe üstü çikolata veya şeker kaplanan kuruyemişlere verilen isim olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların daha da çok sevdiği çikolata kaplı draje ile atıştırmalık çikolata keyfi yaşayabilirsiniz. Ürettiğimiz drajeler de spesiyal tarifler kullanıyoruz. Kurutulmuş çileklerin çikolata kaplanması ile ortaya çıkan drajeler ile damak tadınızı en tatlı hale getirebilirsiniz. Fındık draje de bu yiyecekler arasında çok sevilen tür diyebiliriz. Birçok draje çeşitleri birbiri ile enfes tatlar yakalayan ürünlerin birleşmesi ile hijyenik tesislerimizde el değmeden üretiliyor. Sizler de draje çikolata ürünlerimizin en tatlı hallerine Drajeler kategorimiz ile ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.
   

  ATIŞTIRMALIK ÇİKOLATA
 • Haziran 20, 2022 Çikolata

  Çikolata her yaştan bireyin severek tükettiği mutluluğumuza mutluluk katan ve tatlı mı tatlı yiyecek. Hal böyle olunca bazı sunumlar da ağızların tatlanması için çikolata çeşitleri tercih ediliyor. Bu sunumlardan biri ise kesinlikle kahve olabilir. Kahvenin yanında servis edilmesi için Nin Chocolate olarak özel bir sunum modeli oluşturduk. Kaşık çikolata ile kahve servislerinizin yanında uyum sağlayabilirsiniz. Kaşık modelli çikolata ile kahve servislerinizi daha tatlı hale getirerek görsel olarak da güzel bir servis yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bitter kaşık çikolata veya sütlü kaşık çikolata ile her damağa hitap etmeniz de mümkün. Ancak Nin Chocolate olarak her iki ürünü de özel olarak çikolata aşkı ile ürettik. Bu yüzden servisleriniz de kaşık çikolata hem sütlü hem bitter olarak istenebilir.

  KAŞIK ÇİKOLATA
 • Haziran 18, 2022 Çikolata

  Özel anları çok daha güzel hale getirmek amacıyla hazırlanan mesajlı çikolatalar kişiye özel ve isteğe bağlı tasarımı ile herkes tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Tercih edildiği şekilde seni seviyorum çikolatası birbirinden özel seçenekleri ile hazırlanmakta ve özel anları unutulmaz hale getirebilmek amacıyla farklı sütlü ve bitter çikolata hamurları ile hazırlanmaktadır. Çikolata çeşitleri içerisinden kişilerin tercih ettiği ana ve duruma uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanmakta ve bu şekilde kişilerin sevdiklerine mutlu anlar yaşamasına olanak sağlanmaktadır. Hediye çikolata ile kişiler her zaman yaşadıkları anı ölümsüzleştirebilecekleri bir seçeneğe sahip olmaktadır.

  MESAJLI ÇİKOLATALAR