ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kaşık Çikolata

Kahvenin yanında mutlaka çikolata yemek isteyenlerden misin? Merak etme yalnız değilsin. Günün her anı lezzetli bir çikolatayla kendisini mutlu eden insan sayısı sandığından da fazla! Hal böyle olunca sen de kendini sık sık bir iki parça sütlü kaşık çikolata ile ödüllendirebilirsin. Tercihine bağlı olarak bitter seçeneği de değerlendirebilirsin. Çocukların da çok sevdiği kaşık şeklinde çikolata tasarımları, kahve sunumlarının en sevilen ürünlerden biridir. Nin Chocolate tarafından sunulan kaşık çikolatalar bu anlamda hem esprili hem de harika tatlara sahip seçeneklerdir.

 

Dökme Kaşık Çikolata Besin Değerleri

 

Atıştırmalık çikolata alternatifleri arasında son günlerde en çok tercih edilenler arasında olan dökme kaşık çikolata çeşitleri ile yaşlıları da mutlu etmek çok kolay. Aile büyüklerine kahvenin yanında sunacağın bitter kaşık çikolata ile onları sevindirirken bir yandan içerdiği antioksidan sayesinde enerjilerine de katkı sağlama şansın olur. Nin Chocolate ürünleri üstün kaliteli kakao çekirdekleri, değerli yağlar ve şekerlerle harmanlanarak üretilir. Modern ve gelişmiş tesislerde hijyenik koşullarla el değmeden hazırlanarak seninle buluşan "kaşık çikolata kaç gram?" diye merak ediyorsan adedi 9 gram olarak düşünebilirsin. Kaşık çikolata besin değeri senin için önemliyse tanesinin 40 kaloriye denk geldiğini düşünebilirsin. Böylelikle kilo verme aşamasında olsan bile kahve yanında 1 adet kaşık çikolata tüketerek yaşamına lezzetli anlar katabilirsin.

 

Kaşık Çikolata Sunumları

 

Nin Chocolate kalitesine sahip kaşık çikolataları konuklarına kahve yanında da sunabilirsin. Ürün seçkisinde yer alan sütlü, bitter ve bitter karışık misafirlerine seçim imkanı tanıman mümkün. Davetlerinde şık kahve fincanlarının yanına yerleştireceğin kaşık çikolatalar fark yaratmanı ve misafirperverliğinle göz doldurmanı sağlar. Çocuklarına ödevlerini bitirdikten, odalarını topladıktan ya da aşı olduktan sonra kaşık çikolata çeşitlerinden daha güzel ödül mü olur? Nin Chocolate kaşık çikolatalar 10'lu kutularda ya da kolilerde sana sunulur. En sevdiğin dizi ya da filmleri izlerken, kitap okurken, arkadaşınla sohbet ederken çikolata atıştırmak keyfini artırır ve seni mutlu eder.

 

Kaşık Çikolata Fiyatı

 

Nin Chocolate kaşık çikolata fiyatları, ürünlerin ağırlıklarına göre değişiklik gösterir. Koliyle satın alabileceğin ürünler her an elinin altında sana ikramlık ve atıştırmalık seçenekler sunar. Sütlü, bitter ve karışık alternatiflerle dolu bu lezzetli ve şık tasarımlı çikolatalar alışkanlık yaratabilir. Nin Chocolate'ın web sitesi aracılığıyla diğer seçeneklere de göz atabilirsin. Spesiyal çikolatalar, madlen seçenekler, drajeler, el yapımı ürünler de sevebileceğin alternatifler arasında yer alır. Vakit kaybetmeden siparişini oluşturabilirsin.

Devamını Oku >