Lezzetin yeni ritmi Nin Chocolate Müzikal Seri ile damaklarda yeni bir lezzet senfonisi başlıyor.

ADET
129,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
ADET
90,00TL KDV Dahil
Yeni Ürün
Sepette 2. Ürüne %50 Indirim
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

EN LEZZETLİ VE EN GÜZEL ÇİKOLATA ÇEŞİTLERİ

Her dönem olduğu gibi bu dönem de en güzel, en lezzetli ve en kaliteli çikolata çeşitleri siz ziyaretçilerimiz ve kullanıcılarımıza sunulmak üzere ürün listelerimizde sizleri bekliyor. İster bir sütlü çikolata sever olun ister bitter çikolata ister beyaz çikolata, aradığınız her türlü çikolata ürününü en lezzetli seçenekler ile birlikte internet sitemiz üzerinde kolaylıkla bulacaksınız.

Sizler için sağladığımız çikolata çeşitleri en son kalite, en lezzetli ve kalitesinin, lezzetinin yanında estetik olarak da oldukça tatmin edici bir görünüme sahip ürünlerdir. Siz de bu dönem için sizlere sunmuş olduğumuz çikolata çeşitleri, drajeler ve diğer tatlı ürünlerimize göz atmak için hemen internet sitemizi ziyaret edin hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartın.

Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Çikolata çeşitleri temel olarak üçe ayrılırlar. Temelde üç çeşit çikolata türü vardır. Birçok alt türe de ayrılan bu 3 çikolata çeşidinden, yani ürünlerimizden ilki ve en çok tercih edilenleri sütlü çikolatalardır. Sütlü çikolata çeşitleri, içlerinde bulunan yoğun kakao dokusu ve diğer tatların yanında kayda değer miktarda süt bulundurur. Süt, hepimizin bildiği gibi çikolata ile en güzel tat kombinasyonunu oluşturan gıdadır. Sütlü çikolata ürünleri lezzetli ve nispeten hafif tatları ile hem yiyen kişiyi yormazlar hem de gerçekten hoş bir deneyim yaşatırlar. Sütlü çikolata çeşitleri renk olarak nispeten daha açık bir çikolata rengine sahiplerdir.

Bitter Çikolata Çeşitleri

Üç ana çikolata çeşitleri arasında ikinci sırada gelen ise bitter çikolata ürünleridir. Bitter çikolata ürünleri, sütlü çikolata çeşitleri gibi, sütlü çikolatalara nispeten daha az olsa da oldukça sevilen ve tüketilen çikolata çeşitleridir. Bitter İngilizce bir kelimedir ve kelime anlamı olarak ‘’acı’’ ya da ‘’keskin’’ gibi anlamlara gelir. Bu kelime ve bu tanım bitter çikolata türleri için oldukça uygun ve isabetli bir tanım olacaktır. Bu çikolata ürünleri, sütlü çikolata ürünlerine göre çok daha yoğun bir kakao dokusu içerirler. Buna ek olarak içlerinde ya çok az miktarda ya da hiç süt ürünü bulunmamaktadır. Sütlü çikolataların o hafif tadından ziyade daha acı ve daha keskin bir tatları vardır. Bu nedenle de daha az kalabalık bir gruba hitap ederler. Bu çikolata ürünleri sütlü çikolatalara nispeten daha koyu renklilerdir. Koyu kahve bitter çikolatalarının yanında daha yoğun, daha kesin ve daha acı bir aromaya sahip siyah rengine yakın çikolata türleri de bulunmaktadır.

Beyaz Çikolatalar ve Dolgulu Çikolata Çeşitleri

Çikolata çeşitleri içerisinde herkesin kendi sevdiği, kendi favori çikolata çeşidi vardır. Bu çikolata çeşitleri içerisinde belki de en tatlı ve yoğun aromalı olanları beyaz çikolatalar ve beyaz çikolata türleridir. Beyaz çikolatalar renk ve görünüm olarak, isimlerinden de kolaylıkla anlaşılabileceği gibi sütlü çikolatalar ve bitter çikolata çeşitlerine göre çok daha açık, hatta bazıları beyaz renktedirler.

Beyaz çikolatalar üzerinde bu renk dokusunu sağlayan, bu çikolataların üretiminde yoğun miktarda süt ve koyu vanilya ürünlerinin kullanılıyor olmasıdır. Beyaz çikolatalar için kullanılan süt, normal sütlere göre daha yoğun ve daha tatlı bir yapıdadır. Beyaz çikolata çeşitlerine tatlı ve lezzetli aromalarını veren yüksek oranda içlerindeki koyu vanilya ve yoğunlaştırılmış süt ürünleridir.

Nin Chocolate olarak sizlere en lezzetli çikolata çeşitleri ve diğer çikolata ürünlerini sağlıyoruz. Siz de hazırlamış olduğumuz çikolata çeşitleri, beyaz çikolatalar, sütlü çikolatalar, bitter çikolata çeşitleri ve dolgulu çikolatalarımıza göz atmak isterseniz hemen internet sitemizi ziyaret edin ve damak tadınıza en uygun olan çikolatayı seçin. Favori çikolatanızı alışveriş sepetinize ekleyin. Sonrasında cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile siparişinizi verin ve hızlı teslimat seçeneklerimiz sayesinde siparişiniz en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilsin.