ADET
85,00TL KDV Dahil
Turkuazın kahverengiyle olan uyumu bir klasik; sütlü ve bitter madlen çikolata.
ADET
60,00TL KDV Dahil
Turkuazın kahverengiyle olan uyumu bir klasik; sütlü ve bitter madlen çikolata.
ADET
83,00TL KDV Dahil
Turkuazın kahverengiyle olan uyumu bir klasik; sütlü ve bitter madlen çikolata.
ADET
160,80TL KDV Dahil
1

Estetik Madlen Çikolata Tutkusu

Madlen çikolata, çikolatanın en asil halidir. Kare ve ince formu ilk bakışta mükemmel olan bu çikolatalar, aynı zamanda içindeki gerçek malzemeler sayesinde benzersiz bir lezzete de sahiptir. Yüksek kakao oranına sahip olan bitter madlen çikolata yoğun tatlardan hoşlananlar için idealken, sütlü madlen çikolata daha yumuşak ve tatlı lezzetleri sevenlerin vazgeçilmezidir. İçindeki yoğun kakao, kakao yağı ve şeker uyumuyla ağızda dağılan muhteşem doku madlen çikolata kutusu içindeki her bir kare ürün için geçerlidir. Gerek özel günlerin gerekse en tatlı sohbetlerin muhteşem bir eşlikçisi olan sargılı madlen çikolata ürünleri ise renkli paket tasarımından keyif alanların tercih ettiği seçeneklerdendir. Renkli paket malzemenin içindeki lezzetli çikolatalar gerçek çikolata tadını çay kahve eşliğinde daha fazla almanızı sağlar. Siz de özlediğiniz madlen çikolata tutkusu için Nin Chocolate kalitesiyle sunulan lezzetleri hemen inceleyebilirsiniz!

Paketli Madlen Çikolata ile Komple Bayram Coşkusu

Madlen çikolatalar her yaştan ve her damak zevkinden insanın beğendiği klasik tatlardandır. Bu klasik tatlar bayram coşkusuyla birleştiğinde ortaya paketli madlen çikolata seçenekleri çıkar. Paketli çikolatanın özelliği dışındaki bayrama ve geleneksel günlere özel tasarlanan sargı malzemesidir. Özel tasarımlı madlen çikolata kutusu modellerinden farklı olarak, sargılı madlenlerin her birinin dışında yaldızlı bir kalıp malzemesi kullanılır. Şeffaf ve oldukça hoş görünen paket içindeki sargılı madlen çikolata çeşitlerinin her biri tek tek tüketime uygundur. Etrafında altın renkli bir kalıp malzemesi kullanıldığı için görsel olarak tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Bu nedenle paketli madlen çikolata, ev dekorasyonunu ortaya çıkarmak için ideal bir lezzettir. Orta sehpa veya masalar üzerinde dekoratif olarak kullanım imkanı tanır ve misafirlerinize hoş çikolata sunumları yapmanızı sağlar. Çocukların da severek tükettiği bu çikolatalar hem lezzeti hem de görsel sunumu ile büyüleyici güzelliktedir.

Özel Konseptlere Uygun Madlen Çikolata Kutusu

Madlen çikolatanın bir diğer özelliği de özel tasarımlı bir kutu ile seçilebilmesidir. Tıpkı paketli madlen çikolata gibi, kutu içindeki çikolatalar da evinizin dekorasyonuyla uyum sağlar. Dış kutuda kullanılan estetik tasarım çikolata keyfine daha fazla varmanızı sağlar. Madlen çikolata kutusu içinde bitter ve sütlü karşılık madlen çikolatalar bulunur, bu çikolatalar hediye vermek için muhteşemdir. Yanında rengarenk bonibon draje paketleriyle birlikte tercih edildiğinde en özel günleri daha keyifli kutlamanızı sağlar. Çocuklar tarafından da çok sevilen renkli bonibon draje çeşitleri, muhteşem lezzetteki madlen çikolatalarla birlikte tüketilebilir. Siz kahve eşliğinde sütlü veya bitter bir madlen çikolata tüketirken, çocuklarınız da renkli ve eğlenceli görünümlü bonibon draje çeşitlerinden birkaç tane yiyebilir. Böylece bütün ailenizle birlikte bayram kutlamalarına ortak olabilir ve özlenen çikolata tadını alabilirsiniz.

Her Damak Zevkine Uygun Madlen Çikolata Çeşitleri Nin Chocolate Adresinde!

Bayram kutlamaları için ideal çikolata paketlerinin tamamı Nin Chocolate ile kapınıza kadar gelir. Çocukların olduğu kadar büyüklerin de yemekten keyif aldığı badem şekilli bonibon draje, renkli yapısı ve lezzetiyle bayramların vazgeçilmezidir. Yaldızlı paketlere ve özel tasarım kutulara sahip olan madlen çikolatalar ise günün her anı için idealdir. Lezzeti ve görsel güzelliğinin yanı sıra, madlen çikolata fiyatları da Nin Chocolate adresinde fazlasıyla ekonomiktir. Bu uygun fiyatlar, bütçenize ve damak zevkinize göre en kaliteli çikolata ve draje seçimlerini yapmanızı sağlar. Siz de bayram kutlamalarına, özel günlere ve keyifli anlara özel üretilen muhteşem madlen lezzetine Nin Chocolate madlen çikolata fiyatları ile hemen sahip olabilirsiniz!