Trüf Çikolata

Trüf Çikolata

Nin Chocolate’ın en leziz tariflerinden biri olan trüf çikolata çeşitleri, farklı aromaları ve tatları ile çikolatanın en lezzetli halini seninle buluşturuyor. Özel kutularda keşfedilmeyi bekleyen sütlü trüf, bitter trüf ve meyveli trüfler, özel gün ve davetlerin için en göz alıcı ikramlıkların başında geliyor. Çikolatanın karşı konulmaz tadını damağında hissedeceğin çikolatalı trüf topları, lezzetleri kadar şık görüntüleriyle de hem atıştırmalık hem de ikramlık olarak ideal bir alternatif sunuyor.

 

Trüf Çikolata Nedir?

 

Çikolata çeşitleri arasında lezzeti kadar görünümüyle de beğeni toplayan trüf çikolata; içinde yumuşacık ganaj, dışında ise yoğun çikolata veya kakao ile enfes lezzetleri bir arada sunuyor. Özel ve zarif kutularda sunulan trüf çikolatanın yumuşak tarifi senin için hafif kalıyorss fındık, fıstık ve badem ile renklendirilmiş Hindistan cevizli trüf ya da karamelli trüf çikolata çeşitlerine de bir şans verebilirsin. Kendi zevkine göre tercih edeceğin trüf çikolata kutusu ile hazırlatacağın frambuazlı trüf ve sütlü trüf çikolata çeşitlerini Nin Chocolate’ın avantajlı fiyatları ile online olarak sipariş verebilir; hem damağına hem de gözüne hitap eden bir lezzet şölenine kolayca sahip olabilirsin.

 

Trüf Çikolata Çeşitlerinin Lezzet Şöleni ile Tanış

 

En tatlı atıştırmalıkların başında gelen kakao kaplı trüf çikolata çeşitlerini; bayramlarda, ev gezmelerinde ve iş yeri ziyaretlerinde sevdiklerine hediye olarak götürebilir, onların da bu eşsiz lezzetlerle tanışmasını sağlayabilirsin. Nin Chocolate’ın geniş ürün yelpazesi içerisinde sunduğu hediyelik çikolata alternatifleri arasından dilediğini seçebilir; hem kendini hem de dostlarını mutlu edebilrsin. Özel tasarım kadife kurdeleli kutularda ya da etnik desenli özel kutularda sunulan trüf çikolataları dilersen tek çeşit olarak hazırlatabilir dilersen de birbirinden leziz farklı lezzetleri aynı anda sevdiklerine sunabilirsin.

 

Her Kesime ve Her Bütçeye Hitap Eden Trüf Çikolata Fiyatları

 

Çikolatanın en lezzetli halini zengin ürün çeşitleriyle sunan Nin Chocolate’ın trüf çikolata fiyatları, tercih edeceğin trüf çikolata çeşidine, miktarına, ambalajına, tasarımına, iç dolgu malzemesine ve benzer kriterlere göre farklı aralıklarda sunulur. İster kendine ister ailene ve sevdiklerine istersen de iş hayatındaki ilişkilerine bir ivme kazandırmak için trüf çikolata ikram edebilir hem özel hem de iş hayatında başarıyı yakalayabilirsin. Her kesime ve her bütçeye hitap eden trüf çikolatalara ve her türlü ihtiyacına uygun çikolata çeşitlerine Nin Chocolate’ın geniş ürün gamında en doğru ve en şık alternatifleri bulabilir, tercihine göre trüf çikolata siparişi verebilirsin.

Devamını Oku >
ADET
10,00TL KDV Dahil
12,50TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
ADET
10,00TL KDV Dahil
12,50TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
ADET
109,00TL KDV Dahil
136,25TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1